28.06.2014 r.34 liga.120 wielkanocne rękodzieło 2016.008 Mikołajki 2017.180
Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

YouTube

Sołtys: Zapraszam do pisania na chacie
Anonymous2: można bez logowania
Sołtys: not-one-care
Anonymous4: z telefonu działa
Anonymous4: cool
Sołtys: Przypominam o zebraniu wiejskim
Sołtys: Dziękuję wszystim obecnym za udział w zebraniu wiejskim. Na zebranie przyszło 31 osób.
Sołtys: Można już zapoznać się z podziałem Funduszu Sołeckiego na 2017 r.
Anonymous1315: smile
Anonymous1758: super strona
Sołtys: pozdrowienia dla mieszkańców Słup
Sołtys: zapraszamy na seans filmowy 22.10.2016 r.
Anonymous4950: Fajna strona.
Anonymous5637: Powodzenia na zawodach w siateczce
Sołtys: Dziękujemy
Anonymous28054: hehe
Anonymous33767: Wesołych Świąt dla mieszkańców Słup

Wszystkim tym którzy się zapisali, przypominamy że widzimy się w piątek o godz 17.30.
Prosimy (w miarę możliwości) o zabranie ze sobą wkrętarki.

Za nami impreza halloween. Mamy nadzieję, że dzieci były zadowolone z zabawy 🙂 🙂

Pełne wyniki wyborów do Rady Gminy Dywity – kadencja 2018-2023

Okręg nr 1
1. Dorota Pszczoła – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 153 głosy (mandat radnej),
2. Katarzyna Raźniewska – KWW Alicji Wąsik – 105 głosów,
3. Karol Wierzbicki – KWW Henryk Pach – 83 głosy
4. Jerzy Wojarski – KWW Nasz Powiat – 97 głosów.

Okręg nr 2
1. Sabina Robak – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 237 głosów (mandat radnej),
2. Ewa Kołodziejek – KWW Alicji Wąsik – 123 głosy,
3. Henryk Pach – KWW Henryk Pach – 79 głosów.

Okręg nr 3
1. Kamil Stanisław Gawryś – KWW Ewy Domaradzkiej – 48 głosów,
2. Urszula Derlacz – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 229 głosów (mandat radnej),
3. Dariusz Niedźwiedzki – KWW Alicji Wąsik – 97 głosów,
4. Lidia Orzechowska – KWW Henryk Pach – 105 głosów.

Okręg nr 4
1. Ewa Domaradzka-Ziarek – KWW Ewy Domaradzkiej – 58 głosów,
2. Dominik Sidor – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 78 głosów,
3. Ryszard Gilski – KWW Alicji Wąsik – 30 głosów,
4. Zbigniew Glezman – KWW Henryk Pach – 145 głosów (mandat radnego).

Okręg nr 5
1. Danuta Podolak – KWW Ewy Domaradzkiej – 44 głosy,
2. Krzysztof Kulas – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 205 głosów (mandat radnego),
3. Katarzyna Moderacka – KWW Alicji Wąsik – 47 głosów,
4. Maciej Sikora – KWW Henryk Pach – 42 głosy

Okręg nr 6
1. Arkadiusz Krezymon – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 107 głosów,
2. Danuta Kryszałowicz – KWW Alicji Wąsik – 117 głosów (mandat radnej).

Okręg nr 7
1. Robert Greszta – Komitet Wyborczy PSL – 39 głosów,
2. Marian Białoboki – KWW Ewy Domaradzkiej – 53 głosy,
3. Agnieszka Sakowska-Hrywniak – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 281 głosów (mandat radnej).

Okręg nr 8
1. Anna Wójcik-Muleronek – KWW Ewy Domaradzkiej – 28 głosów,
2. Stanisław Owsianko – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 61 głosów
3. Bogusława Kamińska – KWW Alicji Wąsik – 119 głosów (mandat radnej),
4. Urszula Ignasiewicz – KWW Henryk Pach – 55 głosów.

Okręg nr 9
1. Longin Rudzik – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 119 głosów,
2. Marta Michalik – KWW Alicji Wąsik – 30 głosów,
3. Stanisław Rulka – KWW Henryk Pach – 48 głosów,
4. Bogumiła Brewka – KWW Bogumiły Brewki – 227 głosów (mandat radnej)

Okręg nr 10
1. Beata Bojarska – KWW Ewy Domaradzkiej – 50 głosów,
2. Anna Pacewicz – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 61 głosów,
3. Adam Jaszczuk – KWW Alicji Wąsik – 54 głosy,
4. Bogdan Rudnicki – KWW Henryk Pach – 217 głosów (mandat radnego).

Okręg nr 11
1. Tadeusz Bielicki – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 162 głosy (mandat radnego),
2. Wanda Drzewiecka – KWW Alicji Wąsik – 93 głosy,
3. Damian Świniarski – KWW Henryk Pach – 65 głosów.

Okręg nr 12
1. Ewa Kowerzanow-Luto – KWW Ewy Domaradzkiej – 72 głosy,
2. Renata Kaszubska – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 84 głosy (mandat radnej),
3. Beata Majerkiewicz – KWW Alicji Wąsik – 51 głosów,
4. Andrzej Kuchciński – KWW Henryk Pach – 76 głosów.

Okręg nr 13
1. Zbigniew Pupecki – KWW Ewy Domaradzkiej – 84 głosy,
2. Janusz Jędrzejewski – KWW Daniela nadwornego „Kreatywny Samorząd” – 174 głosy (mandat radnego),
3. Wojciech Abramczyk – KWW Alicji Wąsik – 35 głosów,
4. Ryszard Jastrzębski – KWW Henryk Pach – 62 głosy.

Okręg nr 14
1. Anna Sadrina-Ostrowska – KW PSL – 109 głosów (mandat radnej),
2. Jacek Panas – KWW Ewy Domaradzkiej – 24 głosy,
3. Małgorzata Wysocka – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 28 głosów,
4. Joanna Matusiak – KWW Alicji Wąsik – 22 głosy,
5. Grażyna Binek – KWW Henryk Pach – 48 głosów.

Okręg nr 15
1. Damiana Ząbkiewicz – KWW Ewy Domaradzkiej – 73 głosy,
2. Krzysztof Lewandowski – KWW Daniela nadwornego „Kreatywny Samorząd” – 99 głosów,
3. Bogumiła Niedźwiecka – KWW Alicji Wąsik – 65 głosów,
4. Magdalena Marta Kilkowska – KWW Henryk Pach – 160 głosów (mandat radnej).

Wyniki w wyborach na wójta gminy:

2520 głosów Daniel Zadworny

1280 głosów Henryk Pach

1058 głosów Alicja Wąsik

452 głosy Ewa Domaradzka-Ziarek.

Oznacza to, że 4 listopada czeka nas II tura wyborów na wójta gminy, w której zmierzą się Daniel Zadworny i Henryk Pach.

Do dnia 10.10.2018 r. firmy miały czas, aby złożyć swoją ofertę na wykonanie realizacji zadania pt.

„Budowa dróg wraz z odwodnieniem w Słupach-Etap I.”

Do przetargu stanęły 3 firmy. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma WITKA – i to ona będzie budowała drogę do kotłowni.

Czekamy teraz na podpisanie umowy i rozpoczęcie prac, które zgodnie z zapisami oferty przetargowej mają zakończyć się do 30 marca 2019 r.

W następnym roku ma ruszyć także drugi etap czyli budowa drogi od boiska do piłki nożnej przy budynku nr 57H aż do drogi powiatowej.

 

Wczoraj odbyły się na świetlicy jesienne warsztaty rękodzielnicze.
Było wesoło i kolorowo 🙂
Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie w grudniu, podczas którego będziemy wykonywać bożonarodzeniowe kompozycje.