ozdoby12.12.2015r.27 Bal_23.01.2016.79 wielkanocne rękodzieło 2016.035 Sprzątanie 07.05.2016.04
Grudzień 2018
P W Ś C P S N
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

YouTube

Sołtys: Zapraszam do pisania na chacie
Anonymous2: można bez logowania
Sołtys: not-one-care
Anonymous4: z telefonu działa
Anonymous4: cool
Sołtys: Przypominam o zebraniu wiejskim
Sołtys: Dziękuję wszystim obecnym za udział w zebraniu wiejskim. Na zebranie przyszło 31 osób.
Sołtys: Można już zapoznać się z podziałem Funduszu Sołeckiego na 2017 r.
Anonymous1315: smile
Anonymous1758: super strona
Sołtys: pozdrowienia dla mieszkańców Słup
Sołtys: zapraszamy na seans filmowy 22.10.2016 r.
Anonymous4950: Fajna strona.
Anonymous5637: Powodzenia na zawodach w siateczce
Sołtys: Dziękujemy
Anonymous28054: hehe
Anonymous33767: Wesołych Świąt dla mieszkańców Słup

Sołtys

Wszystkim tym którzy się zapisali, przypominamy że widzimy się w piątek o godz 17.30.
Prosimy (w miarę możliwości) o zabranie ze sobą wkrętarki.

Za nami impreza halloween. Mamy nadzieję, że dzieci były zadowolone z zabawy 🙂 🙂

Pełne wyniki wyborów do Rady Gminy Dywity – kadencja 2018-2023

Okręg nr 1
1. Dorota Pszczoła – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 153 głosy (mandat radnej),
2. Katarzyna Raźniewska – KWW Alicji Wąsik – 105 głosów,
3. Karol Wierzbicki – KWW Henryk Pach – 83 głosy
4. Jerzy Wojarski – KWW Nasz Powiat – 97 głosów.

Okręg nr 2
1. Sabina Robak – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 237 głosów (mandat radnej),
2. Ewa Kołodziejek – KWW Alicji Wąsik – 123 głosy,
3. Henryk Pach – KWW Henryk Pach – 79 głosów.

Okręg nr 3
1. Kamil Stanisław Gawryś – KWW Ewy Domaradzkiej – 48 głosów,
2. Urszula Derlacz – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 229 głosów (mandat radnej),
3. Dariusz Niedźwiedzki – KWW Alicji Wąsik – 97 głosów,
4. Lidia Orzechowska – KWW Henryk Pach – 105 głosów.

Okręg nr 4
1. Ewa Domaradzka-Ziarek – KWW Ewy Domaradzkiej – 58 głosów,
2. Dominik Sidor – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 78 głosów,
3. Ryszard Gilski – KWW Alicji Wąsik – 30 głosów,
4. Zbigniew Glezman – KWW Henryk Pach – 145 głosów (mandat radnego).

Okręg nr 5
1. Danuta Podolak – KWW Ewy Domaradzkiej – 44 głosy,
2. Krzysztof Kulas – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 205 głosów (mandat radnego),
3. Katarzyna Moderacka – KWW Alicji Wąsik – 47 głosów,
4. Maciej Sikora – KWW Henryk Pach – 42 głosy

Okręg nr 6
1. Arkadiusz Krezymon – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 107 głosów,
2. Danuta Kryszałowicz – KWW Alicji Wąsik – 117 głosów (mandat radnej).

Okręg nr 7
1. Robert Greszta – Komitet Wyborczy PSL – 39 głosów,
2. Marian Białoboki – KWW Ewy Domaradzkiej – 53 głosy,
3. Agnieszka Sakowska-Hrywniak – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 281 głosów (mandat radnej).

Okręg nr 8
1. Anna Wójcik-Muleronek – KWW Ewy Domaradzkiej – 28 głosów,
2. Stanisław Owsianko – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 61 głosów
3. Bogusława Kamińska – KWW Alicji Wąsik – 119 głosów (mandat radnej),
4. Urszula Ignasiewicz – KWW Henryk Pach – 55 głosów.

Okręg nr 9
1. Longin Rudzik – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 119 głosów,
2. Marta Michalik – KWW Alicji Wąsik – 30 głosów,
3. Stanisław Rulka – KWW Henryk Pach – 48 głosów,
4. Bogumiła Brewka – KWW Bogumiły Brewki – 227 głosów (mandat radnej)

Okręg nr 10
1. Beata Bojarska – KWW Ewy Domaradzkiej – 50 głosów,
2. Anna Pacewicz – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 61 głosów,
3. Adam Jaszczuk – KWW Alicji Wąsik – 54 głosy,
4. Bogdan Rudnicki – KWW Henryk Pach – 217 głosów (mandat radnego).

Okręg nr 11
1. Tadeusz Bielicki – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 162 głosy (mandat radnego),
2. Wanda Drzewiecka – KWW Alicji Wąsik – 93 głosy,
3. Damian Świniarski – KWW Henryk Pach – 65 głosów.

Okręg nr 12
1. Ewa Kowerzanow-Luto – KWW Ewy Domaradzkiej – 72 głosy,
2. Renata Kaszubska – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 84 głosy (mandat radnej),
3. Beata Majerkiewicz – KWW Alicji Wąsik – 51 głosów,
4. Andrzej Kuchciński – KWW Henryk Pach – 76 głosów.

Okręg nr 13
1. Zbigniew Pupecki – KWW Ewy Domaradzkiej – 84 głosy,
2. Janusz Jędrzejewski – KWW Daniela nadwornego „Kreatywny Samorząd” – 174 głosy (mandat radnego),
3. Wojciech Abramczyk – KWW Alicji Wąsik – 35 głosów,
4. Ryszard Jastrzębski – KWW Henryk Pach – 62 głosy.

Okręg nr 14
1. Anna Sadrina-Ostrowska – KW PSL – 109 głosów (mandat radnej),
2. Jacek Panas – KWW Ewy Domaradzkiej – 24 głosy,
3. Małgorzata Wysocka – KWW Daniela Zadwornego „Kreatywny Samorząd” – 28 głosów,
4. Joanna Matusiak – KWW Alicji Wąsik – 22 głosy,
5. Grażyna Binek – KWW Henryk Pach – 48 głosów.

Okręg nr 15
1. Damiana Ząbkiewicz – KWW Ewy Domaradzkiej – 73 głosy,
2. Krzysztof Lewandowski – KWW Daniela nadwornego „Kreatywny Samorząd” – 99 głosów,
3. Bogumiła Niedźwiecka – KWW Alicji Wąsik – 65 głosów,
4. Magdalena Marta Kilkowska – KWW Henryk Pach – 160 głosów (mandat radnej).

Wyniki w wyborach na wójta gminy:

2520 głosów Daniel Zadworny

1280 głosów Henryk Pach

1058 głosów Alicja Wąsik

452 głosy Ewa Domaradzka-Ziarek.

Oznacza to, że 4 listopada czeka nas II tura wyborów na wójta gminy, w której zmierzą się Daniel Zadworny i Henryk Pach.